Moc dotykuJestem terapeutą holistycznym od szczęścia i zdrowia. Duszy i ciała.

Zajmuję się uruchamianiem samouzdrawiania w ciele, przywracaniem sił życiowych i zadowolenia., uwaniam od bólu i stresu, wspomagam w zdrowieniu. 

 Jestem pasjonatką życia, miłośniczka bycia w zgodzie ze sobą i naturą. Potrzeba szukania skutecznej metody pomocy ludziom zaprowadziła mnie na liczne seminaria i certyfikaty z medycyny energetycznej, psychologii i terapii, neuronauk, fizyki kwantowej, biologii przekonań i innych sztuk uzdrawiania. Jednak dla mnie praca z ludźmi to coś więcej niż zdobyte dyplomy. To raczej empatia i zrozumienie każdego indywidualnie. Z doświadczenia wiem, że każda osoba nosi w sobie swoją własną historie, dlatego każdego traktuję bardzo indywidualnie i docieram do naturalnych pokładów regeneracji organizmu.
Moja energia jest uniwersalna. Działa na każdą przypadłość cielesną, emocjonalną, życiową, rodzinną, osobistą. Rozwinęłam w sobie dar przywracania równowagi w człowieku. Moj potencjał energetyczny jest  mocno balansujący, odżywiający i uskrzydlający.
Dla mnie najlepszym certyfikatem jest każda osoba, której pomogłam i to sens mojej pracy .

  Od zawsze wiedziałam, że chcę inspirować ludzi do szczęśliwego życia. 

Chcę wydobywać z Ciebie to co najlepsze i towarzyszyć Ci w drodze do Twoich potencjałów, abyś tworzył życie dobre jakościowo na poziomie ciała, umysłu i duszy.

 Justyna Zięba 4

Praca z ciałem i duszą, zdobyta wiedza z rozwoju osobistego pozwoliły mi odnależć swoją   ścieżkę. Mam w sobie dużo harmonii, inspiracji, motywacji i entuzjazmu i chę tym dzielić się ze światem. Chcę przywracać dobre samopoczucie w ciele i na duszy.

 

Relaksacja Justyna ZiębaInspiruję się wieloma metodami pracy nad człowiekiem jednak dla każdej osoby wybieram te praktyczne, żywe i skuteczne. Moja największa ekscytacja to ugruntowanie klienta w sobie kiedy dostrzega swoją wartość i z tego poziomu w wolności i radości zaczyna zmieniac swoje życie.

Zapraszam tych, którzy są gotowi, aby  wreszcie oddychać pełną piersią i zacząć żyć.

 

lomi lomi 2

 Mam wiele akceptacji i zrozumienia dla każdego, ale też jestem święcie przekonana, że w każdym tkwi potrzeba by się cieszyć i być szczęśliwym. I taki jest cel, aby wspólnie dotrzeć do przestrzeni fajnej jakości życia.

 

Jeśli i Ty potrzebujesz wytchnienia od codzienności, podróży w głąb siebie lub uruchomienia sił życiowych - serdecznie zapraszam.

 

Zachęcam również do zaglądania na   mój blog o tematyce życiowej, szczęścia, spełnienia, zdrowia.

Oraz stronę na fb  https://www.facebook.com/masaz.moc.dotyku/

Jesli masz do mnie jakieś pytania zapraszam do kontaktu

Będzie mi nizwykle miło jeśli po wizycie podzielisz się ze mną refleksją, ewentualnymi zmianami jakie zaszły w Tobie lub Twoim życiu

  Tymczasem życzę wielu powodów do zachwytu i wewnętrzej harmonii :)

Justyna Zięba

 

psychoterapia  Psychosomatyka MEN Fizjoterapii Uzdrawianie Cert Massage I Cert massage II

                                                                                                                                                                                                                                    

masaż głęboki refleksoterapia

 

 masaż kręgosłupaMasaż lomi lomi nui

 masaż ajurwedyjski masaż punktów spustowych

 masaż shiastsu masaż hinduski

masaż sportowy masaż klasyczny