Szczęście Justyna Zięba

Chcę Ci uświadomić, że masz w sobie szczęście, które czeka, aż je wydobędziesz.  Wszystko, co jest Ci niezbędne do szczęśliwego życia masz   w sobie. Nie potrzebujesz do tego rozgrzebywać przeszłości, szukać winnych na zewnątrz. Jedyne co potrzebujesz to dotrzeć do swej prawdziwej natury- tam jest cała mądrość i pasja życia. To Twoja siła  i wyzwolenie Oferuję wsparcie i inspirację oraz  doświadczenie z własnego rozwoju i wielu ludzi, których wspieram na codzień.

Jak żyć pełnym spełnionym życiem? 

Pozwolić sobie na odczuwanie, na bycie sobą, na życie własnym zyciem, tworzenie dobrej relacji ze sobą, okazywanie sobie miłości, wdzięczności.

Możesz otrząsnąć się ze wszystkich programów podświadomości, które zostały "wmontowane" w procesie wychowania, socjalizacji, a  nie są Twoje.  

Taki warsztat obejmuje kilka prostych i skutecznych metod odkrywania siebie i poprawiających jakość życia. To droga do osobistego szczęścia przez szukanie odpowiedzi w sobie.  To również :

- dystans do rzeczywistości 

- uwolnienie się od przeszłości

- lepsze radzenie sobie ze stresem

- poprawa relacji rodzinnych i zawodowych

- satysfakcjonujące życie

- podniesienie własnej samooceny

- uwolnienie od lęku

- odzyskanie radości i energii

- poszerzenie świadomości

- jasnośc umysłu

- odzyskanie spokoju wewnętrznego

- zwiększone poczucie sensu życia

- poprawa zdrowia 

- większa siła do rozwiązywania problemów.

 

Pakiet obejmuje masaż "moc dotyku" indywidualnie dobrany do osoby oraz czas na rozmowę.  

 Ciało ma związek z głębią człowieka i osobowością, dlatego na jego podstawie mogę określić wskazówki, czasem ćwiczenia mentalne, rozwojowe.