justyna zięba harmonia duszy 

 W tym stanie następuje połączenie ze swoja prawdziwą naturą, czyli tą częścią nas, która jest w swej czystej nienaruszonej formie i chce dla nas jak najlepiej. Często nie dopuszczamy jej do głosu będąc mocno nakierowanym na zewnętrzą wiedzę, a tak na prawdę właśnie tam mieści się nasz cały potencjał. Sesje terapeutyczne mogą być nakierowane na problem emocjonalny, osobisty, zdrowotny, lub tworzenie szczęśliwej wizji przyszłości. Terapia odprężenia i regeneracji na najgłębszym poziomie czyli w stanie fal alfa, theta - koheracji i harmonii serca. Terapia ta zakłada, że dusza ma w sobie wszystkie odpowiedzi, wie dlaczego chorujemy, czego nam potrzeba do lepszego życia. To stan pełnej świadomości, głębokiego relaksu, lekkości bytu. To przestrzeń, w której ciało się mocno regeneruje, oddech uspokaja, umysł wycisza. 

Jaki jest przegieg?

Polecam ubrać się wygodnie. Podejść na luźno bez  wywierania presji i oczekiwań wobec siebie. Gdyż to właśnie jest ta przestrzeń, w której czysta świadomość się przejawia.

 

Co daje terapia i stan rozluźnienia?

Nowe spojrzenie na swoją rzeczywistość, to najbardziej kreatywny stan, balans, sharmonizowanie emocji, energia do życia i do ewentualnych zmian,

 

- Ustalamy czego sesja ma dotyczyć, jakich odpowiedzi szukamy, jaki problem najbardziej "uwiera". 

- Wprowadzam w stan relaksu poprzez rozluźnianie ciała, stworzenie bezpiecznej przestrzeni akceptacji

- W stanie relaksacji nawiązujemy dialog w związku z odczuciami, obrazami,  indywidualnymi potrzebami.

 

Oto link Instytutu Heartmath przedstawiający co się dzieje, kiedy wchodzimy w harmonię duszy i serca

HARMONIA DUSZY