Justyna zieba relaksacja

 

Wyobraź sobie spokój. Ciszę. Żadnych zmartwień. Żadnych zadań. Nie myślisz o niczym. Twoje ciało lekkie. Muzyka przenosi do świata, w którym jest tylko radość

 

Jeśli jest na tej ziemii jakiś raj, do którego wszyscy tęsknimy to wewnętrzne uczucie błogości. Zamykasz oczy i wiesz, że w tym momencie niczego więcej nie potrzebujesz. Jest Ci tak dobrze, że nie masz potrzeby nawet o tym mówić. Chcesz tylko być... oddychać...słuchać jak bije Twoje serce i to wystarczy. Możesz rozpłynąć się w sobie...To bardzo wyzwalający i uzdrawiający stan. Medytacja...Relaksacja... Spokój ... Spójność.


Właśnie taką metodą najwięcej pracuję. Ona pomogła mi uporządkować mój chaos i ludzi, z którymi pracuję. Ta metoda zawiera dotychczasowe doświadczenie pracy z ciałem, uwalnianie od bólu i stresu, rozmów z własną duszą. To powrót do swej głębi leczył moje ego, chore iluzje oczekiwań, rozczarowań i całego cierpienia. Oczyszczał ciało z dolegliwości, zmęczenia, przciążenia, ładował akumulatory energią, pobudzał pomysłowość i rowiązania.
Cała praca polegała na zintegrowaniu wszystkich części. Akceptacja bezwarunkowa. Przyjęcie tych aspektów mnie, na które kiedyś nie byłam gotowa. Niektóre części były uśpione, inne nieuświadomione. Jeszcze inne przykryte lękiem, zawstydzaniem.
Najgorsze co można sobie zrobić to pozostać w roli ofiary, która nie da rady i ciągle oczekuje, że ktoś pomoże, wyręczy, wesprze, zaopiekuję się, ogarnie rzeczywistość. Tra ta ta ta Trzeba samemu w sobie wszystko odnaleźć i urosnąć w swoich oczach.
Dziś wiem, że szukamy tylko siebie. Że mamy możliwości, umiejętności. Możemy wiele. Ta droga prowadzi do niezależności. Prawdy. Do własnej siły.

 

 Największym problemem współczesnego człowieka jest ciągły bieg życia i spory chaos w głowie, duże rozproszenie uwagi, co wpływa na sporą dawkę niepokoju. Nie potrafi efektywnie odpoczywać, wyciszyć umysłu. Relaksacja to uniwersalny sposób na:

 

- rozluźnienie mięśni

- uspokojenie gonitwy myśli

- osadzenie uwagi w sobie

- ukojenie stresu

- jasny i klarowny umysł

- zharmonizowane i lepsze życie

- uniwersalne narzędzie do samorozwoju

- większa odporność

- poprawa funkcjonowania organizmu

- bardzo efektywna regeneracja

- dystans do rzeczywistości

- efektywniejsza praca

- lepsze decyzje

- pomysłowość

- dobry kontakt ze sobą 

- poprawa relacji

Bardzo dobre i uniwersalne narzędzie do lepszego życia.

Warto praktykować na codzień, aby korzystnie się regenerować i sprowadzać coraz więcej radości do swego życia. 

 

Kiedy ciało rozluźnione wyobraźnia przenosi się w miejsca przyjemne i bezpieczne. 

Wrażenia po relaksacji tutaj

 

 justyna zieba 4