pobrane 

Szczęście to nie przypade to decyzja, którą trzeba podjąć. Zbudować własne zasady i zasoby. To wierność sobie. Dobre dogadanie się ze sobą. Czego tak na prawdę chce. Dla siebie. To zaufanie do siebie. To zostawianie za sobą tego co Cię niszczy, zabija i nie rozwija.
Wychodzenie z męczących relacji. Wyciąganie uwagi z toksycznych sytuacji. To umiejętnośc określenia własnych potrzeb. Stawiania granic. Poszanowania własnych zasobów. Dojrzałość. Odwaga.
Właściwie moge powiedzieć, że najwięcej potencjału zabijają te relacje, najbliższe, sexualne dla samego rozładowania. Energia życia witalność tam się tworzy, albo umiera.Szczęście to nie przypadek, szczęście to świadomy wybór, to wewnętrzny stan, który ciągle w Tobie jest i czeka, aż pozwolisz mu się wydostać na zewnątrz. To stan zaufania sobie i swoim odczuciom, niezależność emocjonalna, życie swoim życiem.

Od zawsze wiedziałam, że chce innym pokazywać jak iść tą słoneczną stroną życia, że życie nie musi być udręką, że mamy w sobie potencjał i nawet jeśli bywa trudno to tylko po to, byśmy sięgali po swoją siłę, wychodzili z toksycznych sytuacji i szli za tym co nas uszczęśliwia.

Moj pierwotny zawód to menedżer personalny. Broniłam dyplom z motywacji, ale to teoria, a życie i tak zweryfkowało moją motywację do mojego szczęścia. Dziś wiem, że swoją harmonią chcę dzielić się z innymi. 

Energia empatii, zrozumienia i harmonii jaką w sobie noszę przelewa się na otoczenie. Pacjenci po rozmowie ze mną czują się znacznie lepiej, spokojniej, często miją dolegliwości emocjonalne i mój entuzjazm ich zaraża.

 

Jeśli czujesz, że chcesz wreszcie zacząć żyć, ale potrzebujesz  nowej mocy, świeżego spojrzenia na swoją rzeczywistość widać to moment aby coś zmienić.

 

Być może masz w sobie gonitwe myśle,  chaos, kręcisz sie w kółko  to oznaka, że potrzebujesz dystansu i wyciszenia.

 Być może właśnie posypało Ci się życie.

 Co może okazać sie najtrudniejsze w przemianie życia? Samotne przechodzenie przez  trudne chwile, brak zrozumienia lub zaufanych osób wokół siebie.

 Jeśli  potrzebujesz indywidualnej rozmowy, wsparcia, inspiracji, motywacji zapraszam do kontaktu.

 Jak wyglądają takie rozmowy?  Naturalnie po przyjacielsku. Rozmawiamy na tyle otwarcie na ile czujesz się gotowy. Mam wiele akceptacji i  zrozumienia dla każdego, ale też jestem święcie przekonana, że w każdym z nas tkwi ta część, która chce żyć spełnionym życiem, cieszyć i być szczęśliwa.

 Na spotkaniu  wspólnie zastanowimy się jak odnaleźć tę przestrzeń w Twoim życiu.

Rozmowa możliwa również przez skype.   Zachęcam do zaglądania na  mój blog 

 

Z praktyki wiem, że sporo osób przychodzi na masaż, a konsultacja wychodzi przy okazji . Tematy rodzą się same, pytania i odpowiedzi.

 

Przykładowe tematy spotkania:

* emocje

* związki

* stres

* odejście bliskich osób

* uwikłanie rodzinne

* poszukiwanie siebie, swoich pasji

* rozdarcie pomiędzy realizacją siebie a obowiązkami

* zachowanie swoich granic

* wrażliwość emocjonalna

* nerwowość

* choroby w rodzinie

* uzależnienia

* rozstania

* przeciążenie psychiczne

* życiowe zmiany

* wypalenie zawodowe

* próba uszczęśliwiania wszystkich

* nadmierna  kontrola życia

 jak przekuć doświadczenia w mądrość

 

 

.