Nie spotkałam jeszcze osoby, w której nie zobaczyłabym czegoś wyjątkowego. Szczególnych umiejętności, wyróżniających cech. Takich wartości, które czynią z Ciebie unikat, czegoś co Cię wyróżnia.
 
Mam takie małe zboczenie - lubię być światkiem ludzkiego rozkwitu.
Uwalniam od stresu, bywa, że od bólu fizycznego. Rozluźniony kręgosłup to przepływ zdrowia. Jeśli trzeba podmucham na Twoje skrzydła, dodam wiary, uświadomię wartość. Wydobędę na światło dzienne Twój potencjał. Przybywaj :-) Po co chować swoje talenty i zubażać świat. A co jeśli właśnie Twoje unikatowe zdolności są potrzebne dziś.
 
Pracuję z ludźmi, którzy mają w sobie wiele indywidualizmu, pomysłowości, sprytu. I bardzo często bardzo są bardzo zdolni.  Ale... niestety często niedoceniający swej wartości. Wiecej o tym  w tekście
 
 
 
 
a dlaczego bywa trudno?
 
 
 

 

  

terapia 2

 

 Wydobywanie unikatowych umiejętności

 
 To rodzaj  wewnętrzego dialogu ze sobą. Mądrej nawigacji. W  stanie relaksu następuje połączenie ze swoja prawdziwą naturą, czyli tą częścią nas, która jest w swej czystej nienaruszonej formie i chce dla nas jak najlepiej. Często nie dopuszczamy jej do głosu będąc mocno nakierowanym na zewnętrzą wiedzę, a tak na prawdę właśnie tam mieści się nasz cały potencjał i mądrość. Sesje terapeutyczne mogą być nakierowane na problem zdrowotny, emocjonalny, osobisty, lub tworzenie szczęśliwej wizji przyszłości. Sesja odprężenia i regeneracji na najgłębszym poziomie czyli w stanie fal alfa, theta - koheracji i harmonii serca. Terapia ta zakłada, że dusza ma w sobie wszystkie odpowiedzi, wie dlaczego chorujemy, czego nam potrzeba do lepszego życia. To stan pełnej świadomości, głębokiego relaksu, lekkości bytu. To przestrzeń, w której ciało się mocno regeneruje, oczyszcza, odżywia, oddech uspokaja, umysł wycisza. 

 

Co daje terapia i stan rozluźnienia?

Nowe spojrzenie na swoją rzeczywistość, to najbardziej kreatywny stan, balans, sharmonizowanie emocji, energia do życia i do ewentualnych zmian,

 Terapia zawiera w sobie działanie holistyczne na bardzo głębokim poziomie. Tu również uwalniają się napięcia z mięśni. Organizm szybciej metabolizuje toksyny, trawi zastoje. Jest to terapia szybsza i skuteczniejsza niż masaż. Nawiązanie kontaktu ze swoją prawdziwą częścią, boskim pierwiastkiem, prawdziwym "ja" daje takie narzędzie , które w człowieku zostaje już na zawsze.

 

- Ustalamy czego sesja ma dotyczyć, jakich odpowiedzi szukamy, jaki problem jest do rozwiązania.

- Wprowadzam w stan relaksu poprzez rozluźnianie ciała, stworzenie bezpiecznej przestrzeni harmonii.

- W stanie relaksacji nawiązujemy łaczność z własną głebią w związku z odczuciami, obrazami,  indywidualnymi pomysłami.

 

masaż 4

 

Oto link Instytutu Heartmath przedstawiający co się dzieje, kiedy wchodzimy w harmonię duszy i serca

HARMONIA DUSZY

Jest to narzędzie , które towarzyszy mi od wielu lat. Nie znam lepszej metody powrotu do siebie. Zachęcam od serca.

Jeśli jest na tej ziemii jakiś raj, do którego wszyscy tęsknimy to wewnętrzne uczucie błogości. Zamykasz oczy i wiesz, że w tym momencie niczego więcej nie potrzebujesz. Jest Ci tak dobrze, że nie masz potrzeby nawet o tym mówić. Chcesz tylko być... oddychać...słuchać jak bije Twoje serce i to wystarczy. Możesz rozpłynąć się w sobie...To bardzo wyzwalający i uzdrawiający stan. Medytacja...Relaksacja... Spokój ... Spójność.
Właśnie taką metodą najwięcej pracuję. Ona pomogła mi uporządkować mój chaos i ludzi, z którymi pracuję. Ta metoda zawiera dotychczasowe doświadczenie pracy z ciałem, uwalnianie od bólu i stresu, rozmów z własną duszą. To powrót do swej głębi leczył moje ego, chore iluzje oczekiwań, rozczarowań i całego cierpienia. Oczyszczał ciało z dolegliwości, zmęczenia, przciążenia, ładował akumulatory energią, pobudzał pomysłowość i rowiązania.
Cała praca polegała na zintegrowaniu wszystkich części. Akceptacja bezwarunkowa. Przyjęcie tych aspektów mnie, na które kiedyś nie byłam gotowa. Niektóre części były uśpione, inne nieuświadomione. Jeszcze inne przykryte lękiem, zawstydzaniem.
Najgorsze co można sobie zrobić to pozostać w roli ofiary, która ciągle oczekuje, że ktoś pomoże, wyręczy, wesprze, zaopiekuję się, ogarnie rzeczywistość. Trzeba samemu w sobie  odnależć wartość i urosnąć w swoich oczach.


Dziś wiem, że szukamy tylko siebie. Że mamy możliwości, umiejętności, możemy wiele. Ta droga prowadzi do niezleżności. Prawdy. Do własnej siły.

 wellnes

 

Jaki jest przegieg?

Polecam ubrać się wygodnie. Podejść na luźno bez  wywierania presji i oczekiwań wobec siebie. Gdyż to właśnie jest ta przestrzeń, w której czysta świadomość się przejawia.

Szukasz pomysłu na siebie?
Sposobu na życie? Lepszej jakości?
A czy pamiętasz o swoim WEWNĘTRZNYM GENIUSZU ?
Prosto i bezwysiłkowo można się z nim dogadać.
Się relaksując na dodatek

Uwielbiam te sesje z NIM.
Najbardziej odkrywcze
Najbardziej rozwojowe
Najbardziej żywe
Logiczne i praktyczne.

 

Opis przykładowej sesji 

Dziękuję osobom, które teraz podążają też ścieżką własnego spełnienia i że zgodziły się na zamieszczenie fragmentów sesji.

Sesja Motywacyjna - Męski testosteron

Sesja kobiecej mocy - pomysł na siebie

Tajemnica prawdziwej miłości

Realizacja umiejętności jako źródło witalne