Kiedy już uporaszsz się z problemami i balastem. Kiedy zostawisz całą toksyczność za sobą. Energia wzrasta. Rodzisz się na nowo. Budzi się Twoja kreatywność. Masz wiele pomysłów. I naturalnym jest, że stajesz się menedżerem własnego życia. Chcesz się realizować . Chcesz mieć pracę , w której działasz w oparciu o swoje wartości.   Odkurzyć własne zasoby. Być może przekwalifikować. Zdobyć nowe kompetencje. Albo też stworzyć sobie dla siebie nowy zawód. Połączyć dotychczasową wiedzę, własny potencjał i ubogacić w nowe rozwiązania. Zmiany są zawsze na lepsze. Z każdą zmianą idzie nowa porcja werwy do życia. To dobra pora by zrobić plan na siebie. I krok po kroku wcielać w życie.

 
 
Pracuję z ludźmi, którzy mają w sobie wiele indywidualizmu, pomysłowości, sprytu. I bardzo często bardzo są  zdolni.  Ale... niestety często niedoceniający swej wartości. Wiecej o tym  w tekście
 
 
 
 
a dlaczego bywa trudno?
 
 
 

 

  

terapia 2

 

 Wydobywanie unikatowych umiejętności

 
 

masaż 4

 

 

 wellnes

 

Jaki jest przegieg?

Polecam ubrać się wygodnie. Podejść na luźno bez  wywierania presji i oczekiwań wobec siebie. Gdyż to właśnie jest ta przestrzeń, w której czysta świadomość się przejawia.

W stanie relaksu przychodzą pomysłu ?
 Nowe sposoby na życie? Lepszej jakości?

Najbardziej odkrywcze
Najbardziej rozwojowe
Najbardziej żywe
Logiczne i praktyczne.

 

Opis przykładowej sesji 

Dziękuję osobom, które teraz podążają też ścieżką własnego spełnienia i że zgodziły się na zamieszczenie fragmentów sesji.

Sesja Motywacyjna - Męski testosteron

Sesja kobiecej mocy - pomysł na siebie

Tajemnica prawdziwej miłości

Realizacja umiejętności jako źródło witalne

 

Opowiadam tu o swojej drodze